Война...
Свернуть
X
-
WW3finalboss
@WW3finalboss
·
22h
ЯДЕРНОЕ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ БУДАНОВА МОСКВЕ
«Нанесение ядерного удара приведет не только к военному поражению России, но и к ее краху. И они это прекрасно знают». — Кирилл Буданов 🇺🇦
Кремль понимает силу, риск и выживание. Именно поэтому ядерный шантаж призван запугать других, а не потому, что Москва слепа к последствиям.
🇺🇸 Auriandra 🇺🇦
@Auriandra
·
18h
Людям, живущим в стеклянных домах 🇷🇺, не следует бросать камни.
~ Конфушевский 🇺🇦
Плотность проживающего населения по территориям.
Для кого-то будет достаточно и нескольких зарядов...))))))Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Serg
@NHunter007
·
5h
Бахмутський Демон 👹:
В Констасі і на околицях максимально важко, підарня пробує закріпитися в окремих будівлях і поставити антени, щодня наші дрони валять їх групи штурмові.
Ще хочу сказати одну деталь по фронту, і окремо по Запорізькому напрямку. Ми фіксували випадки, коли в російських пілотів завершувалося пальне для підзарядки пультів та іншого. Якщо коротко, як це відбувається. Є генератор, ним підзаряджають зарядні станції і павербанки, далі все решта. На це підарняві хвойди отримували пальне і докуповували самі. Зараз нема на заправках пального і не підвозять на деякі позиції, там тіпи активно вже економлять, а місцями і згорнулися через неможливість підзарядитися.
росіяни кинуть все на виправлення ситуації, але вікно можливостей зараз є і використовується ударноВсе буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
У них cвой манимирок из мрий, они его оберегают. 😁
Но построннему наблюдателю удивительно видеть, насколько они необучаемы, и не соотносят
свои нынешние перемоги с историей, ведь уже были и хаймерсы и абрамсы и ф-16, кто уже про них вспоминает? а как радостно срали в шаровары?
Западные мужеложцы сейчас дали дальнобойные дроны, русские это купируют в скором времени. 🙄
Но Украине уже конец, даже из чисто демографических соображений.
Последний раз редактировалось Barsanuphius; Вчера, 09:21 PM.Комментарий
-
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавиться😂 1Комментарий
-
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Serg
@NHunter007
·
4h
Соловьев: "Нашему народу нужны радостные новости. Надо уничтожить порт Одессы или плотину в Киеве". Т.е. продвижение по всему фронту стадо не радует?
Сергей ЗапорожскийВсе буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Serg
@NHunter007
·
5h
Пишуть, що в Крим заїхали колони бензовозів по кримському мосту, і з завтрашнього дня відновиться продаж бензину (20 літрів на машину). І чисто випадково на Крим масова атака дирчиків
DroneBomber✙
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Serg
@NHunter007
·
6h
Всі ворожі хрюки по Лиману не вартують електроенергії, яка потрібна для зарядки телефона, з якого ці хрюки пишуться. Поодинокі окупанти якщо й доходять до околиць міста, подальший шлях у них тільки один - на концерт кобзона. В умовах, коли наша присутність зберігається не тільки в районі Зарічного, а ще й Ямполя, то ворог не має стабільних коридорів для просочення.
За прохід в Лиман та втик прапора окупантам обіцяють великі премії та 14 днів позачергової відпустки. Щоправда, ще ніхто ще цим не скористався, бо трошки здох.
Звісно, ситуація на всьому напрямку є дуже важкою. В районі Ямполя взагалі назріває трагедія, якщо не будуть прийняті певні рішення. Але точно зрозуміло, що "взяття території в кредит" у ворога не мають нічого спільного з реальністю.
MYROSHNYKOVВсе буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий

Комментарий