Война...
Свернуть
X
-
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Генсек НАТО
@GensekNato15656
·
2h
Ще 160 українських захисників повернулися додому: відбувся новий обмін військовополоненими, — Зеленський
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Аlex Skif
@AleksejCernavs3
·
21m
❗️Губернатор тульської області на болотах 👆ні слово русні не каже,що козаки уразили завод Азот.
А вони уразили його повторно💪
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий
-
Пан Пачковский
@Q0MT6pFmbVqynsM
·
4h
СБУ поразила беспилотниками в Керчи в акватории судостроительного завода "Залив" корабли «Волга» и «Вятка» проекта 15310, а также грузопассажирский паром «Петропавловск», готовность которого составила 96% ""Волга" и "Вятка" строились для Минобороны РФ.
Все буде добре, бо ми того варті...
"нравится не нравится...", росія нами вдавитьсяКомментарий


Комментарий